Slide 1
Slide 1
Slide 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Požičovňa hračiek - Ako to u nás funguje?

Vyberte si voľné hračky z nášho portfólia (minimálna doba vypožičania je jeden týždeň, minimálna suma na jednu výpožičku je 10 EUR), vyplňte krátky formulár s potrebnými údajmi, oboznámte sa s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami, uhraďte výslednú sumu online a môžete si asap prísť pre svoju vytúženú hračku (pozrite naše otváracie hodiny). Doba vypožičania sa vždy ráta od nasledovného dňa odo dňa prevzatia.

Zamilovalo sa Vaše dieťa do nejakej hračky a nechce sa jej ani za svet vzdať? Ozvite sa nám, určite nájdeme rozumné riešenie.

Definitívne. Každú hračku po každom vypožičaní dôkladne čistíme a dezinfikujeme. V portfóliu máme len hračky spĺňajúce EU bezpečnostné štandardy.

Nezúfajte. Vieme, že sa to stáva a počítali sme s tým. Ozvite sa nám, nájdeme východisko. V závislosti od závažnosti poškodenia a najmä s prihliadnutím na to, či je hračka aj naďalej použiteľná /máme predsa všetko hračky už z druhej ruky a deti nepotrebujú tip top bezchybné kúsky na to, aby boli šťastné/, z toho nebudeme robiť vedu, alebo Vám ponúkneme možnosť kompenzácie formou dobrovoľného príspevku, ktorý darujeme na dobrú vec /NOTA BENE, ÚTULOK DE Paul/. Ak hračka nebude viac použiteľná, odkúpite si ju za rozumnú primeranú cenu.