Slide 1
Slide 1
Slide 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Detský kútik Bratislava

Detský kútik v Bratislave

Ťažko k tomu niečo napísať… Musíte prísť a nacítiť si náš priestor sami. Sme si isté, že Vaše srdce zapiští spokojnosťou a bude chcieť prísť znova a znova.  

To platí pre deti, ženy aj mužov

Mysleli sme na všetkých a veríme, že sa nám to podarilo pretaviť aj do skutočnosti.

Lapky - fetský kútik Bratislava
Babysitting Bratislava - Lapky - detský kútik Bratislava

Babysitting

Jedna z nás je mama. Popritom pracuje a stará sa o svoju rodinu, najlepšie ako vie. A vie, aké je to náročné. Hodina času samej pre seba robí zázraky. Zázračne je aj íst si sama v klude urobiť nákup, bez stresu povybavovať čo treba. Vieme, preto sme tu denne.

Babysitting pre deti od 3 rokov

Pre deti od 3. rokov je babysitting možný každý deň od 8.00 do 20.00, avšak je potrebné nahlásiť sa deň pred telefonicky na +421 910 332 149 alebo napíšte na: lapky@lapky.eu. V prípade urgencie v daný deň nám skúste zavolať a urobíme všetko preto aby sme Vám vyšli v ústrety.

Babysitting pre deti do 3 rokov

Radi sa postaráme aj o Vašich najmenších (o detičky do 3. rokov), zatiaľ čo vy si budete v našom Bistre pracovať na svojich veciach, alebo len tak oddychovať. Podmienkou je Vaša prítomnost (aby ste boli na blízku). Ak máte akekolvek otázky, jednoducho nám zavolajte na +421 910 332 149 alebo píšte lapky@lapky.eu

O Vaše deti bude postarané s láskou a rešpektom ❤

Babysitting Bratislava - Lapky - detský kútik Bratislava

Otváracie hodiny detský kútik Bratislava